Математичний занзібар 2016

 

Вперше ми  розпочали   рік  проведенням математичного занзібару, за завданнями Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

 

lof671nlmoy-1xz8twytnsxs-1sl0q1hjv6kuajsibevarfcw0gqedgc3disl0q1hjv6ku0lg4rfk8e5qybe9dclcgpyu227i2afsyesxl5dpglswmsex2doons7ik-9r6jw2sx40lg4rfk8e5qxwnpsnas_qm-1rhwyf9c-9eoretpyowm5tenipmats6jwynlr7pbd_dxgkrb2yk2wr6ckbudawzpchifhg4rbdf0-ke5_jgl2rbeoewehrjmgvlgc-djwiv0o6s33ubmyzrh5c12sbdcq1nv07o-5wct-qo86evjiclopg4xz8twytnsxs-1

 Змагалися  шість команд  семикласників: ліцею №4,  спеціалізованої школи №10, ліцею №11 та колегіуму №25 . Команди  отримали задачі і   розв’язували їх  в довільному порядку. Як тільки команда  вважала, що розв’язала задачу і готова надати журі відповідь, вона передавала  записану відповідь .  Далі вже відбувався  перерахунок балів в усіх команд за цю задачу.  При правильній відповіді чергової команди, усі, хто так само її розв’язав вірно отримували  на 1 бал менше, а при неправильній відповіді – на 1 бал більше. Тому, на відміну від інших змагань, своєю неправильною відповіддю  можна  було не лише позбавити  себе шансів набрати по цій задачі бали, а ще й збільшити  здобуток супротивників. Члени журі відповідали  на запитання, перевіряли  вірність відповіді, вели  загальну таблицю результатів  Було досить  цікаво , так як   усі команди грали  в одній великій аудиторії, а поточний результат висвітлювався  через проектор на екран.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s