І знову “Математичний Занзібар”…

І знову  « Математичний Занзібар»…  Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  зустрічала  гостей  – учнів Кременчуцького НВК №4 та Полтавської гімназії №17, учасників турніру  «Математичний олімп» . Турнір складався з «  Математичного Занзібару» та математичного квесту.

“Математичний Занзібар” – це  досить цікаво.   Математика і гра. Азарт і тренування для мозку.  Як   завжди  команди грали  в одній великій аудиторії, а поточний результат висвітлювався  через проектор на екран.

По завершенню  Занзібару діти відвідали    музей  школи , познайомилися з  її історією та традиціями. Дуже цікаво було побачити народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку…

Математичний квест  –  гра-подорож по станціях, на яких команді пропонувалися  різні математичні завдання на кмітливість. І на завершення козацькі забави , підведення підсумків, отримання дипломів,  подарунків та   справжня козацька каша…

Отримавши позитивні емоції, яскраві враження. задоволення від розв’язування цікавих задач та спілкування з однолітками,  заряд бадьорості та здоров’я, дякуючи господарям за теплу зустріч,  діти  щасливі  поверталися додому.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s