ПРО ГРУПУ


Вітаємо Вас на нашому сайті!

Цей сайт створено для всіх творчих вчителів. На сторінках сайту Ви знайдете інформацію про роботу творчої групи, корисні методичні розробки членів групи, фотозвіти про події, що відбулися в рамках роботи групи.

Проблема, над якою працює творча група «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі  вивчення  математики»

Сьогодні проблема творчого розвитку особистості є особливо актуальною. Прискорення темпу життя та потужний інформаційний поток ведуть до психологічних, фізичних перевантажень та стресам. Людина не справляєтся з розв’язанням сучасних задач. Саме тому потрібно з дитинсва готувати дитину до прийняття самостійних, творчих рішень, вмінню орієнтуватися у сучасному світі. В основі педагогічної діяльності сучасного учителя лежать як традиційні, так і новітні засоби, форми та методи навчання.

Дитина зберігає свій світогляд, а значить і здатність до самостійних відкриттів, якщо вона входить у  світ науки не через засвоєння готових знань, а через власні спостереження, враження та роздуми. Дослідницька діяльність – особливий вид інтелектуадьно-творчої діяльність. Дослідницька діяльність не вичерпується наявністю факту пошукової активності, вона передбачає аналіз отриманих результатів, оцінку на їх основі розвитку ситуації, прогнозування (побудова гіпотез) відповідно до цього подальшого його розвитку. На відміну від проектування дослідження – завжди творчість, і в ідеалі воно, являє собою варіант безкорисливого пошуку істини. Дослідження як безкорисний пошук істини надзвичайно важливий в справі розвитку творчих здібностей в процесі навчання.

Дослідницька діяльність допускає нескінченний рух углиб. Дослідження – шлях виховання справжніх творців. Будь-який творець потребує допомоги керівника. Правильно організувати допомогу юному творчому досліднику допоможе робота керівника в творчій групі педагогів дослідницької творчої діяльності.  Саме для цього в Кременчуці створена та працює творча група вчителів математики.

Основні завдання творчої групи:

1. Вивчення та впровадження інноваційних технологій, ППД у роботі з обдарованими дітьми

2. Аналіз різноманітних методик для виявлення обдарованої шкільної молоді та форм роботи з нею

3. Напрацювання методичних, дидактичних матеріалів для  підготовки учнів до участі в олімпіадах, турнірах, конкурсах

4. Підготовка та проведення семінару «Робота з обдарованими дітьми: проблеми та способи їх розв’язання», майстер – класів

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s