Математичні змагання імені М.В. Остроградського


М.В. Осроградський

Із 1995 року в Полтавській області щорічно на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбувається другий (обласний) етап математичних змагань іменіМ.В.Остроградського, відповідно до Положення про проведення обласних математичних змагань імені М.В.Остроградського, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 25.06.2013 № 249, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області від 27червня 2013 року № 43/1979.

До участі у Змаганнях запрошуються всі учні 8-11 класів нашої області, які стали переможцями першого (районого/міського) етапу математичних змагань іменіМ.В.Остроградського, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 05.09.2013 № 309 «Про проведення обласних XVІІІ математичних змагань імені М.В.Остроградського у 2013–2014 навчальному році».

Змагання проводяться з метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до традицій свого народу.

Обласний етап Змагань складається з двох турів:

І тур – підготовка конкурсної роботи, яка надається оргкомітетові у день проведення Змагань під час реєстрації. Роботи написані державною мовою, з урахуванням сучасних вимог українського правопису. Конкурсні роботи учасників Змагань повинні відповідати математичній тематиці (математика, прикладна математика, математичне моделювання).

ІІ тур – виконання практичних завдань (доведення теореми зі шкільного курсу геометрії або алгебри; розв’язування задач із різних розділів шкільної математики; питання, пов’язаного із життєвим шляхом та науково-педагогічною діяльністю М.В.Остроградського), відповіді на які учасники дають у письмовій формі протягом 4 годин у зошитах із проштампованими аркушами, які видає оргкомітет під час реєстрації.

За високий рівень математичних знань та оригінальне розв’язування задач, продемонстровані під час математичних змаганнях, учні нагороджуються дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, грамотами фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка та цінними подарунками Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.

Положення про проведення обласних математичних змагань імені М.В. Остроградського

2015-2016 н.р.